Deniz Akkaya'ya 'Murat Boz' davası!

Şarkıcı Murat Boz'un basın danışmanı Mürvet Uç, eski manken Deniz Akkaya’ya 'haberleşmenin gizliliğini ihlalden' dava açtı

Magazin - 17.03.2018 14:00
Deniz Akkaya'ya 'Murat Boz' davası!
Sözcü'den Can Özçelik'in haberine göre; Murat Boz'un basın danışmanı Mürvet Uç, manken Deniz Akkaya'ya gönderdiği ve Tarkan ile ilgili olduğu iddia edilen telefon mesajlarının sosyal paylaşım sitesinde yayımlanması üzerine dava açtı.

Cesur Deniz! Göbeğe kadar dekolte...

Deniz Akkaya hakkında 'haberleşmenin gizliliğini ihlalden' açılan davanın ilk duruşması İstanbul Adliyesi’nde görüldü. Tarafların mazeret bildirerek katılmadığı duruşma ertelendi.

Deniz Akkaya'dan cesur tercih!

2016 yılında yaşanan olayda; Deniz Akkaya, Murat Boz'un ekibinin kendisine gönderdiği mesajları sunuculuğunu yaptığı TV programında okumuştu. Mesajlarda Tarkan'ın halkı aşağı gören bir sanatçı olarak itham edildiğini iddia eden Deniz Akkaya, kendisine gelen bu mesajları sosyal medya hesabından da yayınlamıştı.

"Hülya Avşar cahil geldi, cahil gidecek!"Deniz Akkaya, yaşanan tartışmanın, “Tarkan'ın yüzlerce şarkısını ezbere biliyorum ama Murat Boz, TV ve sinema kariyerine ağırlık verdiği için müzik kariyeri geride kaldı. Haliyle şarkısını bilmem” ifadelerini kullanmasından sonra başladığını öne sürmüştü.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Deniz Akkaya, Murat Boz

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz