Demet Şener: "İbrahim diz çöküp ağladı!"

Demet Şener, teve 2'deki '2. Sayfa' programında biten evliliği ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Magazin

Demet Şener: "İbrahim diz çöküp ağladı!" Müge Dağıstanlı ve Gülşen Salt Yüksel'in sunumuyla ekranlara yeniden 2. Sayfa programının ilk konuğu Demet Şener oldu. Şener, biten evliliği ile ilgili çok özel açıklamalar yaptı: "İbrahim’i evden zorla mahkeme kararıyla gönderdim. Ben boşanmaya karar verdikten sonra 1.5 ay boyunca aynı çatı altındaydık. O alt katta yattı. Ben de annemle yatak odasına çekiliyor, üzerimize de kapıyı kilitliyordum.

Demet Şener 21 yıldır 57 kilo!

Demet Şener 21 yıldır 57 kilo!"İhanetin tüm delilleri evimin kapısına kutu ve zarf içinde gönderildi. Ama ben bunu kimseye yaymadım. Beyaz gömlek giyerek basının karşısına çıkmayı ve ağlayarak o fotoğrafları göstermeyi bilirdim. Yapmam! Bakın Mustafa Ceceli olayında neler oluyor. O benim tarzım değil.

"İhaneti yüzüne vurduğumda birçok erkek gibi reddetti. Ağladı, diz çöktü, servetini üzerime yapmak bile istedi. Ama ben güvenimi kaybedince hepsini anında bitiririm.

"Instagram’da paylaştığım fotoğraflar eleştiri konusu olabilir. Ama ben kimseye nispet olsun diye yapmıyorum. İbrahim’in o karelere gizli gizli baktığını da gayet iyi biliyorum."

Demet Şener'den çarpıcı açıklamalar!

Demet Şener'den çarpıcı açıklamalar!

Bunlarda ilginizi çekebilir: