Demet Akbağ'ın sandık başında panik anları!

Oğlu ve eşi ile oy kullanmak için Tevfik Fikret İlkokulu'na gelen Demet Akbağ, mührü taşırınca kısa sürekli bir panik yaşadı. Görevlilerden yardım isteyen oyuncu, oyunun geçerli olduğunu öğrenince rahat bir nefes aldı.

Magazin - 24.06.2018 13:16
Demet Akbağ'ın sandık başında panik anları!
Demet Akbağ oğlu ve eşi ile oy kullanmak için Tevfik Fikret İlkokulu'na geldi. Akbağ'ın oğlu Ali bu yıl ilk kez oy kullandı. Oy vermek için kabine giren oyuncu daha sonra kabinden çıkarak görevlilerin yanına geldi. Oyu taşırdığını söyleyen Akbağ seçim pusulasını görevlilere göstererek oyunun geçerli olup olmayacağını sordu. "Geçerli" cevabını alınca da rahat bir nefes alarak yeniden kabine girip oyunu zarfa koydu.

Çıkışta kısa bir açıklamada bulunan Demet Akbağ, ”Hayırlı uğurlu olsun diyelim. Oğlumla birlikte oy kullandık bugün. O da ilk kez oy kullanıyor bugün. Ailecek geldik oyumuzu kullandık. Evimizde oturup seçim sonuçlarını takip edeceğiz” dedi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Demet Akbağ

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz