Demet Akalın'ı sinirlendiren yorum!

İlginç bir şapka ve eşofmanla görüntülenen Demet Akalın'ın bir fotoğrafının altına takipçisi yaptığı yorumla şaşırttı. Instagram kullanıcısı Demet Akalın'ı Yarım Elma dizisinde rahmetli Erdal Tosun'un canlandırdığı "Medeni Karpuz" karakterine benzetti. Akalın bu benzetmeye oldukça sinirlendi.

Magazin - 24.04.2018 12:14
Demet Akalın'ı sinirlendiren yorum!
Önceki gün bir Instagram sayfasında Demet Akalın'ın fotoğrafı paylaşıldı. İlginç şapkası ve eşofmanı ile dikkat çeken Akalın'ın fotoğrafının altına bir takipçi, "Yarım Elma diye bir dizi vardı. Rahmetli Erdal Tosun oynuyordu. Orada görgüsüz, zengin birini canlandırıyordu. Adı da Medeni Karpuz'du. Aha tam da bu karı o işte Medeniyetsiz Karpuz" yazdı. Bu yorum Demet Akalın'ı oldukça sinirlendirdi. Akalın takipçisine şu sözlerle yanıt verdi:

"Tanıyorum ama tanışmıyorum""Karıyı sana aynen iade ediyorum. Allah bana vermiş sen otur konuş diye. Bir düşün bakalım şimdi sen niye o tarafta beni konuşuyorsun. Ancak rüyanda görebileceğin kıyafete iyice bak. Medeniyetsiz Karpuz... Karı... Ay ay seviye yerlerde."

İbrahim Tatlıses'ten yanıt gecikmedi!

İbrahim Tatlıses'ten yanıt gecikmedi!
Demet Akalın ve İbrahim Tatlıses birbirine girdi!

Demet Akalın ve İbrahim Tatlıses birbirine girdi!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Demet Akalın

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz