Demet Akalın dur durak bilmiyor!

Türkiye'nin birçok yerinde konserler veren Demet Akalın, gittiği her yerde mekanı hınca hınç doldurmayı başarıyor. Demet Akalın'ın konser biletleri günler öncesinden tükenirken sahne aldığı mekanların kapısında da uzun kuyruklar oluşuyor. Pop müziğin kraliçesi atarlı-giderli şarkılarıyla her zaman zirvede yer alıyor.

Müzik - 12.02.2019 17:40
Demet Akalın dur durak bilmiyor!
Pop müziğin kraliçesi Demet Akalın sahnesiyle sevenlerini coşturmaya devam ediyor. Türkiye'nin en çok konser veren isimlerinden biri olan Demet Akalın'ın çıktığı mekanlarda biletler günler öncesinden tükenirken kapıda uzun kuyruklar oluşuyor. Demet Akalın'ın seslendirdiği şarkılarla yerinde duramayan dinleyenler adeta eğlenceye doyuyor.

HAYRANLARINA HEDİYELER DAĞITIYOR!

Ayrıca güzel şarkıcı konserlerinde doğum günü olan hayranlarına da hediyeler dağıtıyor. Kendi giydiği elbiseleri ya da takıları doğum günü olan izleyicilerine veren Demet Akalın bu hareketiyle de takdir topluyor.

MEKANLAR PEŞİNDE!

Canlı müzik yapılan mekanlar Demet Akalın'ın kendi sahnelerinde çıkması için büyük çaba sarf ediyor. Ayrıca Bostancı, Harbiye gibi büyük açıkhava sahnelerinde de konser veren Demet Akalın nerede sahne alırsa alsın orası hınca hınç doluyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Demet Akalın

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!