Dekoltesi seyirciyi rahatsız etti!

'The Voice'un sunuculuğunu yapan Holly Willoughby, yarışmanın final gecesinde giydiği derin dekolteli elbisesiyle eleştiri yağmuruna tutuldu.

Dünya Magazin - 27.06.2013 11:54
Dekoltesi seyirciyi rahatsız etti!
Dünya çapında en ünlü şarkı yarışması olan 'The Voice‘un İngiltere’de sunuculuğunu üstlenen Holly Willoughby, final gecesinde giydiği derin dekolteli ve mini siyah elbisesi yüzünden izleyicilerden tepki aldı.

Yarışmacıları gölgede bırakan bir elbise seçmemesi gerektiğini savunan 139 izleyici, BBC'yi şikayet yağmuruna tuttu.

Durum üzerine BBC sözcüsü, elbisenin modaya ve gecenin temasına uygun olduğunu ama yine de elbiseyi uygunsuz bulan izleyicilerden özür dilediklerini belirtti. Eleştirilerin yanı sıra sunucuyu destekleyenler de görüşlerini Twitter'dan bildirerek elbisenin çok güzel ve konsepte uygun olduğunu belirtti.Dünya çapında en ünlü şarkı yarışması olan 'The Voice‘un İngiltere’de sunuculuğunu üstlenen Holly Willoughby, final gecesinde giydiği derin dekolteli ve mini siyah elbisesi yüzünden izleyicilerden tepki aldı.

Yarışmacıları gölgede bırakan bir elbise seçmemesi gerektiğini savunan 139 izleyici, BBC'yi şikayet yağmuruna tuttu.

Durum üzerine BBC sözcüsü, elbisenin modaya ve gecenin temasına uygun olduğunu ama yine de elbiseyi uygunsuz bulan izleyicilerden özür dilediklerini belirtti. Eleştirilerin yanı sıra sunucuyu destekleyenler de görüşlerini Twitter'dan bildirerek elbisenin çok güzel ve konsepte uygun olduğunu belirtti.

Huffington Post’un haberine göre, final bölümüyle ekrana gelen yarışmanın kazananı Andrea Begley 100 bin Euro değerindeki ödülün sahibi oldu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz