Darısı Başımıza dizisinden yılın çifti çıkar mı?

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Darısı Başımıza dizisinin tanıtımı yayınlandı.

TV Dünyası - 30.05.2018 12:27
Darısı Başımıza dizisinden yılın çifti çıkar mı?
Eğlenceli bir yapım olmasıyla dikkat çeken Darısı Başımıza dizisinin başrolünde Elif Doğan ve Ozan Dolunay yer alıyor.

İkilinin setten gelen fotoğraflarına bakılınca ortaya çok uyumlu bir çift çıktığı görülüyor.

Hatta birçok izleyici 'yılın çiftine aday olurlar' diyerek Elif Doğan ve Ozan Dolunay'ın uyumunu başarılı bulduklarını belirttiler.

#ÖYOZ hashtagi sosyal medyada şimdiden açıldı bile…

Dizinin konusu:

Ömrünü çocuklarına adamış, fedakâr bir anne olan Zerrin’in (Devrim Yakut) hayattan tek beklentisi çocuklarının mutlu yuvalar kurduklarını görebilmektir. Ama ne mümkün! Büyük kızı Rüya (Açelya Topaloğlu), eski bir oyuncuya platonik aşık, başını kaldırıp da çevresindeki taliplerine dönüp baktığı görülmemiş. Küçük oğlu Serkan (Burak Can) anasının kuzusu, kolay kolay evden gitmeyeceği belli. Ortanca kızı Öykü (Elif Doğan) ise yurtdışında, işinde gücünde, kariyerinde…

Zerrin yakın zamanda çocuklarının mürüvvetini görmeyi beklemezken, Öykü’nün evleneceği haberini vermesiyle dünyalar onun olur. Dört gözle dünürleriyle tanışacağı günü bekleyen Zerrin’i kız isteme gününde kötü bir sürpriz bekliyor. Aksoy ve Arslansoy aileleri karşı karşıya geliyor ve eski defterler bir bir açılıyor. Sadece Zerrin değil, Öykü ve Rüya da bu karşılaşmadan nasibini alıyorlar. Ortalık birbirine girmişken bu curcunadan geriye bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha kalıyor.

İşte Darısı Başımıza dizisinin ilk tanıtımı:

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz