Damla Ersubaşı'nın inanılmaz değişimi!

'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteriyle akıllara kazınan Damla Ersubaşı, tam 41 kilo verdi. Genç oyuncu zayıflama sürecinde yaşadıklarını anlattı.

Magazin - 04.10.2018 12:06
Damla Ersubaşı'nın inanılmaz değişimi!
'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteriyle akıllara kazınan Damla Ersubaşı, teve2 ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına konuk oldu. 6,5 ayda 41 kilo veren genç oyuncu, zayıflama sürecini ve yaşadığı sıkıntıları anlattı. Damla Ersubaşı’nın açıklamalarından satır başları ise şöyle:

-Ben diyeti denedim, sporu denedim ama hiçbir şekilde kilo veremedim, vücudum yağ yakmıyordu. 90 kilogramdım %45 yağ oranı vardı. Son çarem ameliyat olmaktı.

-Kilolu olmam benim hareketlerimi etkiliyordu, hayatımı zorlaştırıyordu doktora gittim diyet yaptım, spor yaptım ama kilo veremedim. Son çare ameliyat olmaya karar verdim.

-Ameliyat sonrası 6.5 ayda 41 kilo verdim. Bu süreçte öncesi ve sonrasında psikolojik destek aldım.

-Kendinizi hazırlamak çok önemli bu süreçte, ameliyat sonrası da çok zorlandım bir yıl iki yıl...


-Ameliyat olduktan sonra çok mutlu oldum. Şu an istediğim kilodayım ve olmam gereken kilodayım. ‘Ben kiloyu verdim, istediğimi yiyebilirim’ diye bir şey yok. Yoksa en başa dönerim, yediklerime dikkat ediyorum. Kilomu korumak zorundayım.

-Ekmeği hayatımdan çıkardım, daha protein ağırlıklı besleniyorum. Hamur işi, makarna artık tercih etmiyorum, tabi canımın istediği zamanlar oluyor ama yine de dikkat ediyorum.


Damla Ersubaşı 2.5 ayda 24 kilo verdi!

Damla Ersubaşı 2.5 ayda 24 kilo verdi!Sihirli Annem'in Tuğçe'si anne oldu!

Sihirli Annem'in Tuğçe'si anne oldu!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Damla Ersubaşı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz