Chloe Loughnan'ın kaza sonrası ilk fotoğrafı!

Miami'de geçirdiği kaza sonucu bir çok yerinde kırıklar meydana gelen Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan kaldığı hastaneden taburcu oldu. Türkiye Miami Başkonsolosu Burç Ceylan ve eşi Aslı Ceylan önceki gün Chloe'yi ziyaret etti.

Magazin - 26.10.2018 10:33
Chloe Loughnan'ın kaza sonrası ilk fotoğrafı!
Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan geçtiğimiz hafta Amerika-Miami'de motosiklet kazası geçirmişti. Hastaneye kaldırılan Chloe Loughnan'ın bir kaç yerinde kırıklar olduğu öğrenilmişti. Kazanın ardından Chloe'nin annesi Lucy Loughnan kızının yanına Miami'ye gitmişti.

Chloe’den kaza sonrası ilk açıklama!

Chloe’den kaza sonrası ilk açıklama!Chloe hastaneden taburcu oldu. Türkiye Miami Başkonsolosu Burç Ceylan ve eşi Aslı Ceylan önceki gün Chloe'yi ziyaret etti. Onlarla birlikte hatıra fotoğraf çektiren Loughnan kaza sonrası ilk kez objektife yansıdı. İki kolu ve parmakları kırık olan Chloe Loughnan’ın alçısının 6 hafta sonra çıkacağı öğrenildi.

Serdar Ortaç'ın eşi Chloe kaza geçirdi!

Serdar Ortaç'ın eşi Chloe kaza geçirdi!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz