Ceylan Çapa'dan Tatlıses'lere cevap!

Sosyetik güzel Ceylan Çapa, kendisini ima ederek sosyal medyadan bir paylaşımda bulunan İbrahim Tatlıses'e yine sosyal medya üzerinden cevap verdi.

Magazin - 07.11.2016 19:12
Ceylan Çapa'dan Tatlıses'lere cevap!
Bugün bir gazetede yer alan haberde sosyetik güzel Ceylan Çapa'nın adının aşk dedikodularına karıştığı İdo Tatlıses için, "1 aydır Hong Kong'daydım, İstanbul'a daha yeni döndüm. O kişiyi hayatımda görmedim. Ortak arkadaş çevremiz bile yok. İsmi neydi? İdo muydu, İbo muydu! O çocuğu inanın hiç tanımıyorum" dediği iddia edildi.

Ceylan Çapa'dan İdo Tatlıses yorumu!

Ceylan Çapa'dan İdo Tatlıses yorumu!Bu haberin üzerine önce İdo Tatlıses ardından da babası İbrahim Tatlıses, Instagram hesaplarından Ceylan Çapa'yı hedef alan paylaşımlarda bulundu.

Tatlıses'ler Ceylan Çapa'ya kızdı!

Tatlıses'ler Ceylan Çapa'ya kızdı!İbrahim Tatlıses'ın sert gönderme içeren paylaşımı kendi takipçilerinden tepki görürken Ceylan Çapa da sessizliğini bozarak kendi sayfasından bir açıklama yayımlayarak ünlü türkücüye cevap verdi.

İşte Ceylan Çapa'nın o açıklaması;

"Bugün hakkımda çıkan iddialar hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Küçüklüğümden beri hayranı olduğum bir sanatçının hele ki kız çocuğu sahibi olan bir babanın hakkımda paylaştığı onur kırıcı bu sosyal medya paylaşımı beni ve ailemi derinden üzmüştür. Magazin basınından beni bu tarz haberlerin içine dahil etmemelerini rica ederim."

Ceylan Çapa'nın son açıklamasının ardından İbrahim Tatlıses, geri adım atarak yaptığı paylaşımın sosyetik güzelle bir alakası olmadığını savundu.

İşte İbrahim Tatlıses'in Instagram'dan yaptığı o açıklama;
"Bugün yaptığım paylaşımın İdo ve İdo'nun özel hayatıyla hiçbir ilgisi yoktur hele hele de sevgili kızım Ceylan Çapa ile hiçbir ilgisi yoktur. Kızım Ceylan hiç onurun kırılmasın. Sevgili basın mensupları sakın olayı başka yerlere çekmeyin. Saygılarımla..."

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz