Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'dan "boykot" açıklaması!

Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz, hakları verilmediği nedeniyle film yapımcılarıyla salon işletmecilerinin birbirine girdiği iddialarına sosyal medya hesapları üzerinden açıklamada bulundular.

Magazin - 28.12.2018 13:21
Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'dan "boykot" açıklaması!
Önceki gün Cengiz Semercioğlu, film yapımcılarıyla salon işletmecilerinin birbirine girdiğini ve kriz aşılamadığı takdirde merakla beklenen birçok filmin filmin vizyona giremeyeceğini yazmıştı. Ortaya atılan iddialarla ilgili komedyen Şahan Gökbahar, sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.

İşte o açıklama:


Komedyen Cem Yılmaz da sosyal medya hesabından "Kaçamak" ve "2 Arada" isimli iki ayrı hikayeden oluşan "Karakomik Filmler"in çekimlerini tamamladıklarını duyurdu. Çekimlerin 6 ay sürdüğünü belirten ve ekip arkadaşlarını kutlayan Yılmaz, "Emek verdiğimiz filmlerin en adaletli şekilde seyircisiyle buluşacağı günü bekliyorum. Film bizim, film sizin... Mısıra değil filme bilet alan milyonlarca seyircimize sorumluluğumdur" dedi.


Yıldızlardan boykot kararı!

Yıldızlardan boykot kararı!Ata Demirer, Şahan Gökbakar'ı hedef aldı!

Ata Demirer, Şahan Gökbakar'ı hedef aldı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz