Cem Yılmaz: Unut sevme beni!

Son bir kaç röportajında gazetecilere şarkı söyleyen Cem Yılmaz geleneği yine bozdu. Komedyen bu defa "Unut sevme beni, bu aşkın sonu, ne yazık ki hicran, gözyaşı dolu" diye nakarat yaptı.

Magazin - 05.11.2018 03:45
Cem Yılmaz: Unut sevme beni!
Cem Yılmaz önceki gün sevgilisi Defne Samyeli ve yakın arkadaşı Ozan Güven'le Nişantaşı'nda bir restorandaydı. Mekan çıkışı konuşan komedyen, "Her şey çok güzel gidiyor. Birlikte güzel bir akşam yemeği yedik" dedi. Yakında vizyona girecek olan' Karakomik Filmler' serisinin üçüncüsü için kolları sıvayan Cem Yılmaz'a yeni filminin oyuncu kadrosunu soruldu. Yılmaz, “Kadroyu şoför mahaline giderken açıklayacağım” dedi.

Defne Samyeli'nin isteği şoke etti!

Defne Samyeli'nin isteği şoke etti!"UNUT SEVME BENİ"

Muhabirler, gazetecilerle yaptığı son birkaç röportajda şarkı söyleyen Yılmaz, “Bu sefer hangi şarkıyı söyleyeceksiniz?” diye sordu. Geleneği bozmayan komedyen "Unut sevme beni, bu aşkın sonu, ne yazık ki hicran, gözyaşı dolu" diye nakarat yaptı.

Cem Yılmaz sonunda başardı!

Cem Yılmaz sonunda başardı!Cem Yılmaz o haberlere böyle tepki gösterdi!

Cem Yılmaz o haberlere böyle tepki gösterdi!Cem Yılmaz'dan ilginç imaj!

Cem Yılmaz'dan ilginç imaj!YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!