CEM YILMAZ NEDEN AĞLADI?

Cem Yılmaz, babasının karakteristik özelliklerinden etkilendiğini ve tüm zorluklara karşın pozitif bir ortamda büyüdüğünü söyledi. Yılmaz, ümitsizliğe düştüğü bir anda da ağladığını itiraf etti.

Magazin - 09.04.2008 14:04
CEM YILMAZ NEDEN AĞLADI?
Cem Yılmaz, TRT 1'de Prof. Dr. Bengi Semerci'nin sunduğu 'Yaşam Sohbetleri' programına konuk oldu. Yılmaz, küçüklüğünde kavgacı birisi olmadığını ve kızdığı zaman kapıları çarpma, duvarlara vurma gibi tepkiler göstermediğini belirtti.

Ergenliğinde çok fazla yazıp, çizdiğini anlatan Cem Yılmaz, bir ara ümitsizliğe kapıldığını vurgulayarak, 'Bir ağlama olayı olmuştu. Çok enteresandır. Hiçbir işe yaramıyorum duygusu hasıl olmuştu ve biraz üzülüp, kendi kendime gözyaşı dökmüştüm doğrusu' dedi.

Ünlü komedyen, aile ortamında en dramatik konuların bile komik bir dille anlatılabildiğini babasının müzip ve kendisi ile dalga geçebilen yanlarından da etkilendiğini vurguladı.

Cem Yılmaz, 'Babam çok alaycı bir kimsedir. En büyük kurbanı da kendisidir. Kendisi ile hep dalga geçer, o konu da bize örnek olan kişi o. İyi hatıralar verdiler bize' şeklinde konuştu. (televizyongazetesi)
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz