Cansu Dere'ye sanatı Cem Yılmaz sevdirmiş!

Son 10 yılda 25'e yakın tablo, 10 tane de heykel aldığı konuşulan Cansu Dere'nin eski sevgilisi Cem Yılmaz'dan etkilendiği iddia ediliyor.

Magazin

Cansu Dere'ye sanatı Cem Yılmaz sevdirmiş! "Şahsiyet" dizisiyle dönüş yapmaya hazırlanan Cansu Dere, Cem Yılmaz ile 2003-2009 yılları arasında aşk yaşamıştı. Posta'da yer alan habere göre Cansu Dere, heykel ve ve resim koleksiyonuyla ünlü Cem Yılmaz'ın sanata olan tutkusundan etkilenmiş, bu konuda yatırım yapmaya başlamıştı. Güzel oyuncu son 10 yıl 25'e yakın tablo, 10 tane de heykel almış. Yurt içi ve yurt dışındaki müzayedeleri takip ediyor, sanat galerilerini de düzenli olarak geziyormuş.

'Şahsiyet' elektriği tuttu!

'Şahsiyet' elektriği tuttu!
"ŞAHSİYET"LE DÖNÜYOR!

Ay Yapım'ın yeni internet dizisi "Şahsiyet"in başrolünde Metin Akdülger ve Cansu Dere yer alıyor. Yönetmenliğini Onur Saylak'ın yaptığı "Şahsiyet" dizisinin çekimleri başladı. puhutv'de yayınlanacak "Şahsiyet" dizisinde Cansu Dere, dizide Nevra karakterine hayat verecek.

Şahsiyet büyülemeye geliyor!

Şahsiyet büyülemeye geliyor!Cansu Dere'den Engin Akyürek açıklaması! Aşk var mı?

Cansu Dere'den Engin Akyürek açıklaması! Aşk var mı?YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: