CANSU DERE İŞİNİ ÇOK SEVİYOR!

Dilek Hanif, Paris defilesi öncesinde ünlü model Cansu Dere ile özel bir çekim gerçekleştirdi.

Magazin - 16.01.2008 02:30
CANSU DERE İŞİNİ ÇOK SEVİYOR!
Dere, dikiş ve işleme atölyesinin çalışanlarının da dahil edildiği çekimde, Dilek Hanif'in Paris'te sergileyeceği koleksiyonundan seçilen giysilerle poz verdi. 22 Ocak'ta 'Paris Haute Couture Haftası'nda sergileyeceği 2008 yaz koleksiyonunun son hazırlıklarını yapan Dilek Hanif, gerçekleştirdiği çekim için bu kez mekan olarak stüdyo yerine kendi atölyesini tercih etti.

Dekor olarak kasnaklara gerilmiş işlemelerin, prova mankenlerinin ve kumaş toplarının kullanıldığı çekimde, Hanif'in 20 kişilik ekibi de görev aldı. Geleneksel ve modern çizgileri bir araya getirererek oluşturduğu 2008 Yaz koleksiyonunda 'El emeği göz nuru' tanımlamasını hak edecek işlemelere yer verdiğini açıklayan Dilek Hanif, '22 Ocak'ta Paris'te gerçek bir haute couture şov yapacağım' dedi.

Paris'in en seçkin kültür ve sanat merkezlerinden biri olan 'Palais de Tokyo'da gerçekleştirilecek defileye yabancı konukların yanı sıra ülkemizden de cemiyet hayatının en seçkin isimleri davet edildi. Cansu Dere, Dilek Hanif'in 20 kişilik ekibiyle objektif karşısına geçti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz