Cansel Elçin'den Tuba Büyüküstün ve Beren Saat yorumu!

İzmir’den ailesi ile 9 yaşında Fransa’ya gittikten sonra Türkiye’de dizi oyuncusu olarak üne kavuşan Cansel Elçin, birlikte oynadığı Tuba Büyüküstün ve Beren Saat’i ‘Süper kaliteli’ sanatçılar olarak nitelendirdi. Elçin, Büyüküstün ile yakın arkadaşlıkları olduğu hatırlatılınca "Ne dememi istiyorsunuz?" diye karşılık verdi.

Magazin - 08.02.2015 20:00
Cansel Elçin'den Tuba Büyüküstün ve Beren Saat yorumu!
Zeynep Özek’in MBC4 kanalı için hazırladığı ‘Turki Ekstra’ programının sorularını yanıtlayan Cansel Elçin, İzmir veya İstanbul’u görmeden ailesi ile birlikte gittiği Paris’te ilk kez bir süpermarket gördüğünü, orada ‘kimliğini arayan bir çocukluk’ dönemini geçirdiğini söyledi. Canzel, Paris’te 25 yıl kalmasına rağmen her zaman Türk kaldığını, Türkiye’de ‘Kırık Kanatlar’dan sonra oynadığı ‘Hatırla Sevgilim’i en çok sevdiği dizi olarak nitelendirdi. Elçin, bu konuda şöyle dedi:

"İlk dönem dizilerinden birisidir. O dizide piyasadaki herkes oynamıştır. Çok büyük prodüksyonlu bir işti. Dizi için gerçekten kaldırımlar, bir tramvay yapıldı. Biraz ‘Romeo ve Jülliet’ tarzı aAşk hikayesi de çok güzeldi. CHP’li bir çocuk DP’li kıza aşık oluyor. Aile, çatışma, ağır melodram vardı orada. O melodramı oynamak keyifliydi."


Haberin tamamı için tıklayınız...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

(1 Yorum Yapıldı)

Misafir(ana) Tuba/Hasret & Cancel/Murat :) No.1

10.02.2015 09:20:07
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz