Can Yaman seti birbirine kattı mı? Demet Özdemir'den açıklama!

Can Yaman'ın sette fırlattığı fotoğraf makinesi ile oyuncu arkadaşının yaralanmasına sebep olduğu iddia edildi. İddialara ilk açıklama Demet Özdemir'den geldi.

Magazin

Can Yaman seti birbirine kattı mı? Demet Özdemir'den açıklama! 'Erkenci Kuş' dizisinin setini ziyarete giden hayranlara Can Yaman'ın fotoğraf makinesini fırlattığı ve makinenin yardımcı oyunculardan birinin başına geldiği iddia edilmişti. Yaralanan oyuncunun hastaneye kaldırıldığı da konuşulanlar arasındaydı. Çıkan haberlere Demet Özdemir'den yanıt geldi.

Aşk yaşadıkları iddia edilen partnerini koruyan Demet Özdemir şöyle konuştu:

"Bugün haberlerde "hayran" adı altına bahsi geçen kişi sete izinsiz girip hakaretler savurup, uyarıldığı halde setten uzaklaşmamıştır... Kaydı kesip Can'ın kolundan tutup bana laf atmıştır, Can da 'sözde' hayrandan kolunu kurtarmaya çalışırken fotoğraf makinesi elinden düşmüştür. Can Yaman ve 'Erkenci Kuş' ekibi asıl mağdur olan taraftır. Negatif bir fiziksel temas, hakaret hiç bir zaman sevgi gösterisi olmaz. 0 kişiye şiddet söz konusu dahi olmamıştır. Her zaman sete ziyarete gelenleri sevgiyle kucaklayan partnerim için çıkan yalan haberleri aydınlatmak istiyorum ve çok üzüldüğümü belirtmek isterim."


FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: