Çağla Şıkel takipçisini ti'ye aldı!

Çağla Şıkel, Instagram hesabında yüzünde maske varken çekilmiş bir karesini paylaştı. Şıkel, bir takipçisinden gelen yorumu ti'ye aldı.

Magazin - 17.07.2018 12:19
Çağla Şıkel takipçisini ti'ye aldı!
Podyumların aranan ismi Çağla Şıkel, oğulları Uzay ve Kuzey ile birlikte yaz tatiline devam ediyor. Bodrum geccelerinde sık sık görüntülenen Şıkel, gündüzleri ailesiyle birlikte deniz keyfi yapmayı tercih ediyor. Çağla Şıkel, Instagram hesabına yüzüne uyguladığı maske ile birlikte çekilmiş bir karesini yükledi. Şıkel, paylaşımının altına "Maske yapmayı sevdiğimi bilirsiniz. Plajdan gelir gelmez yüzüme yapıştırıverdim maskemi. Bayıldım resmen #maskemvarken rahat rahat işlerimi yapabiliyorum, oyun oynayabiliyorum çünkü neden yapmayayım. Şıp şıp damlamıyor hareket edebiliyorum. Favori ürünlerimden biri oldu. Şimdi biz çocuklarla oyuna devam. Anneyken de bakımımızı ihmal etmeyiz biz öyle değil mi? Haydi atın bakayım maskeli fotoğraflarınızı."

Şıkel'e bir takipçisinden gelen yorum ise şöyle: "Nasıl ya? Haydi atın bakayım resimleri derken? Bu nasıl bir emrivaki? Sizin kullandığınız her şeyi kullanmak zorunda mıyız?"

Ünlü manken ve sunucu ise takipçisinden gelen yoruma şu şekilde cevap verdi:


Çağla Şıkel'in sörf denemesi

Çağla Şıkel'in sörf denemesiÇağla Şıkel takipçsine ayar verdi!

Çağla Şıkel takipçsine ayar verdi!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Çağla Şıkel

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz