Çağatay Ulusoy'u reddetmiş!

Çağatay Ulusoy’un, Netflix kanalı için çekilecek, adı netleşmeyen dizisi için Serenay Sarıkaya'ya da teklif götürüldüğü iddia edildi.

Dedikodu - 20.01.2018 12:14
Çağatay Ulusoy'u reddetmiş!
Netflix'in Türkiye'de çekeceği ilk dizide rol alacak olan Çağatay Ulusoy'la ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Çağatay Ulusoy, Medcezir isimli dizide Serenay Sarıkaya ile kamera karşısına geçmişti. İkili dizi devam ederken aşk yaşamış ama dizi bitince aşkta bitmişti.

Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi hakkında flaş gelişme!

Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi hakkında flaş gelişme!Posta Gazetesi'nde yer alan iddiaya göre Netflix çekeceği dizi için Serenay Sarıkaya'ya da teklif götürmüş ve "Çağatay Ulusoy'la yeniden partner olur musun?" diye sormuş. Fakat Serenay Sarıkaya, “Üç aylığına Amerika’ya gidiyorum. Ekrana ara vereceğim” diyerek teklifi reddetmiş. Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı ‘Fi’ dizisi Şubat’ta bitecek.

Kriz çözüldü!

Kriz çözüldü!Çağatay Ulusoy ise Melisa Aslı Pamuk'la kamera karşısına geçecek.

İşte 2018'e damga vuracak erkek dizi oyuncusu!

İşte 2018'e damga vuracak erkek dizi oyuncusu!YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz