Çağatay Ulusoy soruları moral bozdu!

Avrupa tatili dönüşü Atatürk Havalimanı'nda görüntülenen Serenay Sarıkaya-Kerem Bürsin çiftinin keyfi Çağatay Ulusoy soruları yüzünden kaçtı.

Magazin - 20.06.2018 17:08
Çağatay Ulusoy soruları moral bozdu!
Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin Avrupa tatili dönüşü Atatürk Havaalanı'nda objektiflere yansıdı. Yurt dışında Sarıkaya'nın eski sevgilisi Çağatay Ulusoy ile karşılaştığı iddia edilmişti.

24 Haziran'da gerçekleşecek olan seçimde oy kullanmak için tatillerini erken sonlandıran ikiliden Kerem Bürsin, "Tatil müthiş geçti, çok güzeldi, müthiş bir tatil oldu” dedi. Serenay Sarıkaya’nın sevgilisini arkada bırakıp hızla lüks taksiye binmesi ise dikkati çekti.

Bürsin, Kilyos’taki plajda bir derginin kapak çekimini yaparken Çağatay Ulusoy da aynı plaja gitmişti. Çekimde Kerem Bürsin'i fark eden Sarıkaya'nın eski sevgilisi Çağatay Ulusoy’un yolunu değiştirdiği iddia edilmişti.

Çağatay, Kerem'i görünce denize açıldı!

Çağatay, Kerem'i görünce denize açıldı!Serenay Sarıkaya’nın taksiye binmesinin ardından bavulları taksinin bagajına yükleyen Kerem Bursin, meslektaşı ile pişti olması hakkındaki sorulara şoke oldu. Dudak hareketleriyle haberinin olmadığını ifade eden yakışıklı oyuncunun, sorular karşısında morali bir hayli bozuldu.

Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in yüzü gülmüyor!

Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in yüzü gülmüyor!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz