Buse Narcı'dan itiraf: Hayatıma girecek erkeği düşündüğüm için...

Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz’le yaşadığı aşkla geniş bir kitle tarafından tanınan Buse Narcı, ensesindeki 'Özcan' dövmesiyle ilgili şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

Magazin - 26.09.2018 12:55
Buse Narcı'dan itiraf: Hayatıma girecek erkeği düşündüğüm için...
Buse Narcı, kendisinden 21 yaş büyük Özcan Deniz'le aşk yaşadığı dönemde, ensesindeki ‘Özcan’ yazılı dövmeyle çok konuşulmuştu. 25 yaşındaki oyuncu, Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel Salt ile Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı'nın sunduğu, teve2'de yayınlanan '2. Sayfa' programında bu dövmeyle ilgili soruyu yanıtladı.

Buse Narcı: “Özcan ve Sinan yanlış seçimlerdi!”

Buse Narcı: “Özcan ve Sinan yanlış seçimlerdi!”Rahmetli babasının adının ‘Özcan’ olduğunu ve dövmeyi babasının anısı için lisede yaptırdığını belirten Buse Narcı, sonrasında hayatına girecek erkeği düşündüğü için bu dövmenin üzerine kanat şeklindeki başka bir dövmeyle kapattığını açıkladı.

Genç güzel, Özcan Deniz’le ilişkisi bittikten sonra onu hiç görmediğini, telefonla bile görüşmediğini vurguladı.

Buse Narcı içini döktü!

Buse Narcı içini döktü!
"BİR KADIN KENDİNİ BU DURUMA NASIL SOKAR?"

Sinan Akçıl'la ayrılığı ile ilgili soruları yanıtlayan Buse Narcı, şu açıklamalarda bulundu:
"Sabah kalktım, gazeteye bir baktım biz ayrılmışız, Sinan başka biriyle aşk yaşıyor. Sinan Akçıl'ın bana bu yaptığı hakarettir. Beni istemediğini söyleseydi, ona mutluluklar dilerdim. Onu Gizem'le görünce şaşırmadım aslında. Gizem'den haberim yoktu. Bir kadın bunları bile bile nasıl kendini bu duruma sokar? Kendimi kullanılmış hissetmiyorum. Sinan Akçıl'ın sevgilisi Gizem'de estetik var." (Kaynak: milliyet.comtr)

Buse Narcı: Ayrılığı gazeteden öğrendim

Buse Narcı: Ayrılığı gazeteden öğrendim

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Buse Narcı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz