Burcu Güneş sahnede ateş püskürdü!

Şarkıcı Burcu Güneş, önceki akşam Aydın'da gerçekleştirilen bir festivalde konser verdi, bir seyirciden gelen tepkiye çok şaşırdı.

Magazin - 17.05.2018 11:06
Burcu Güneş sahnede ateş püskürdü!
Şarkılarını Aydınlılar için seslendiren Burcu Güneş, istek üzerine yeni albümünden bol bol türküler de söyleyerek yaklaşık iki saat sahneden inmedi.

Geccenin ilk dakikalarında sahne önünde toplanan bir grup gencin arasından bir adam, sanatçıya sözlü tacizde bulundu.

Sanatçının dikkatini çekmeye çalışarak yüksek sesle bağıran adam, Burcu Güneş'e "Playback yapıyorsun, yeter. Bize canlı söyle, arkadaki adamların da canlı çalmıyor zaten" deyince olaylar patladı. Bu sözler üzerine Güneş, sahnede resmen ateş püskürdü.

Burcu Güneş'ten Anadolu Şov!

Burcu Güneş'ten Anadolu Şov!Şarkıcı, "Yıllardır televizyonlarda bile daima canlı söylemeye gayret ediyorum. Bari konserimdeyken bana söylemeyin 'playback yapıyorsun' diye” sözleriyle tepkisini gösterdi. "Ama haklısınız aslında bu bir iltifat, sahnede playback kadar kusursuz ve iyi, hatta orijinalinden daha iyisini çalıyor ve söylüyoruz" diye sözlerine devam eden Burcu Güneş'e, konsere gelen binlerce kişi alkışlarıyla destek verdi.

Burcu Güneş:

Burcu Güneş: "Türkiye'de bir ilk yaptım!"

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Burcu Güneş

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz