Burcu Esmersoy'a büyük tepki!

Youtube kanalı açan Burcu Esmersoy ilk videosunu yükledi. Esmersoy'un videoda söylediği bazı sözler ise olay oldu. Sosyal medyada sunucu hakkında çok ağır eleştiriler yapıldı.

Magazin - 09.04.2018 16:42
Burcu Esmersoy'a büyük tepki!
Burcu Esmersoy da Youtube kanalı açan ünlüler kervanına katıldı. Kanalında günlük hayata dair tavsiyeler verecek olan sunucu ilk videosunu yayınladı. Fakat videoda söylediği sözler oldukça tepki çekti. Sosyal medyada Burcu Esmersoy hakkında çok sert yorumlar yapıldı.

BURCU ESMERSOY'UN TEPKİ ÇEKEN SÖZLERİ ŞÖYLE:
“Erkek arkadaşınızla birliktesiniz, cüzdana ihtiyacınız olmayabilir… Ama ne olur ne olmaz diye… Ki ben ne olur ne olmazcıyım! Mutlaka yanıma para almaya çalışıyorum ya da bir kart…”

SOSYAL MEDYADA YAPILAN YORUMLARDAN BAZILARI:

-“İnsanlar yıllardır uğraşıyor, kadınlarımız kendi ayakları üzerinde dursun kimseye bağlı olmasın diye sen kalkıp insanları böyle saçma şeylere yönlendiriyorsun”

-“Bu kadar göz önünde olan insanların bile böyle düşünmesi ne kadar acınası ya… Hesabı erkek öder veya kadın adamın yanında elini cebine atamaz tabularınızdan ne zaman vazgeçeceksiniz?”

-“Bu çok acı ama bir yandan da rol modellerin de hızlı bir şekilde savunduğumuz her şeyle dalga geçercesine davranması… Hangisine üzüleyim bilemedim”

-“Ne olur nolmaz'mış. Bunu diyen kendi ekonomik özgürlüğüne ziyadesiyle sahip bir kadın. Fakat bilinçaltında halen- eğer yanında erkek varsa hesabı o öder zihniyeti. Biz uğraşaduralım, nafile”

-“Erkek arkadaşımız parayı ödemezse nolur nolmaz diye cüzdan taşımalıyız? Şaka gibi”

-“Niye biz kadınlar Asalak mıyız ki yanımıza cüzdan almayalım?”

-“Yazık çok yazık! Ben utandım onun adına”
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Burcu Esmersoy

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

(1 Yorum Yapıldı)

Misafir(sabri özarslan) Burcu hanım görüntü olarak fevkaladesiniz.. Gelgelelim diksiyonunuz çok zor anlaşılıyor.. Ağır tempoyla konuşunuz.. Diksyon dersi almanız gerekiyor.. Başarılar diliyorum...

24.07.2018 14:18:20
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz