BU OLAYIN KÖTÜ ADAMI BENİM

Son günlerin olay adamı Hüsnü Şenlendirici'den Hafta Sonu dergisine olay yaratacak açıklamalar.

Magazin - 23.01.2008 12:49
BU OLAYIN KÖTÜ ADAMI BENİM
Boşanmak konusunda kararlı olduğunu söyleyen Hüsnü Şenlendirici 'Bir evine, bir sevgilisine gidiyor' diyorlar. Ben tabii ki gideceğim evime, orada çocuklarım var. 16 yıllık karım var. Her şeyi yok sayamazsın. Bunu yapamam. O kadar şerefsiz olamam. Çocuklarıma sahip çıkacağım elbette. Ama zaten bu olay mahkemeye intikal etti...İki duruşma oldu. Ve inşallah, Nazire Hanım aldatılan eş, ben aldatan erkek ve Deniz Seki de evli bir adamı baştan çıkaran bir kadın konumundan kurtulacak. Beni bağlayan bir imza olmamalı. Çünkü o imza yüzünden herkese malzeme olmaya devam ediyoruz. Kalp olarak boşandım çoktan' dedi.Nazire Şenlendirici'nin kendisinden boşanmak için 2 milyon YTL istediği yönündeki haberleri yalanlayan Şenlendirici '2 trilyonu veremeyeceğimi Nazire zaten bilir. Hadi 2 trilyonu bulduk, bankadan kredi aldık, ayda 27 milyar nafakayı nasıl öderim! Benim kazandığım ve var olan servetimin dörtte üçü çocuklarımındır. Elbette Nazire'nin de gururu kırılmıştır. Onun da haklı olduğu nedenler vardır. Böyle bir pozisyona kimse bürünmek istemez. Sevdiğin şeye saygı duyman lazım. Televizyona çıkıp konuşmaman lazım. Elbette olayın bu duruma gelmesinde en büyük suçlu benim.


Kabul ediyorum bu olayın kötü adamı benim. Sonuç olarak da bu olayın yakışıksız hale bürünmesini ben istemedim. Bu işler dört duvar arasında kalmalıydı. Biz bir aileyiz çünkü. Ama bırakın evi, mahalleyi, kenti ya da Türkiye'yi, bizim meselemizi dünya konuşuyor abi. Amerika'ya gittim, bana bu olayı soruyorlar, İspanya'ya gittim bu olayı soruyorlar. Haberciler, hesapladım, benim sırtımdan 10 milyon dolar kazandılar. Bana bir gün ödül verirlerse şaşırmayın. Çünkü bu olumsuzluklar sürekli manşetlerde. Bu bir rant, anlıyorum ama bu kadar olmamalı' dedi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz