Birce Akalay'dan çıkan haberlere yalanlama!

Birce Akalay'ın sosyal medya üzerinden eski eşi Sarp Levendoğlu'nu takip ettiği ve fotoğraflarını yanlışlıkla beğendiği iddia edilmişti. Güzel oyuncu çıkan bu haberlerle ilgili yasal yollara başvuracağını açıkladı.

Magazin - 17.04.2018 13:58
Birce Akalay'dan çıkan haberlere yalanlama!
Birce Akalay hakkında dün ve bugün bazı gazete ve internet sitelerinde çıkan haberleri Akalay yalanladı. Güzel oyuncunun eski eşi Sarp Levendoğlu'nun takip ettiği ve sosyal medyadan Levendoğlu'nun fotoğraflarını beğendiği iddia edilmişti.

Birce Akalay'dan Can Tunalı açıklaması!

Birce Akalay'dan Can Tunalı açıklaması!"Nasıl bir amaca yönelik olduğunu anlayamadığım fakat artık art niyetli olduğundan emin olduğum, belli aralıklarla yapılan bu çirkin haberlere dair yasal yollara başvurmaktan vazgeçmeyeceğim. İyi niyet sahibi ve bu yalan haberi sayfalarına taşımayan diğer basın mensuplarına da yürekten teşekkür ederim" notuyla yapılan basın açıklamasında Birce Akalay şu ifadeleri kullandı.

Birce Akalay'dan itiraf!

Birce Akalay'dan itiraf!"Sayın Basın Mensuplarının dikkatine;
Dün ve bugün bazı gazete ve internet sitelerinde yayınlanan Sarp Levendoğlu’nun Instagram hesabını takip ettiğim ve gönderisini beğendiğime ilişkin haberler tamamen gerçek dışıdır. Benzer haberlere karşı daha öncede yasal yollara başvurulmuş olup, kişilik haklarımı ihlal eden gerçek dışı bu yazınız sebebiyle de avukatıma yetki ve talimat verilmiş ve yasal yollara başvurulacaktır. Bu nedenle gerçek dışı bu haberi kullanan mecralardan acilen kaldırılmasını yasal haklarım saklı kalmak kaydıyla rica ederim.

Birce Akalay"

Birce Akalay'dan dövme açıklaması!

Birce Akalay'dan dövme açıklaması!YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz