Bircan Bali'den bomba iddia! "Ebru Gündeş, Amerika'da doğum yapacak!"

2018 yılının son günlerinde Ebru Gündeş'in hamile olduğu yönünde dedikodular kulaktan kulağa yayılmış fakat Gündeş cephesinden iddialara yalanlama gelmişti. 'Söylemezsem Olmaz' programında Bircan Bali, "Siz söylenenlere değil benim dediğime bakın; Ebru Gündeş hamile! Yakında da eşinin yanına ABD’ye gidecek. Hatta 2. Çocuğunu da ABD’de doğuracak” dedi.

Magazin - 02.01.2019 12:07
Bircan Bali'den bomba iddia! "Ebru Gündeş, Amerika'da doğum yapacak!"
2018'in son gününde Ebru Gündeş'in hamile olduğu yönünde iddialar basında yer almıştı. Gündeş cephesinden ise jet bir yalanlama gelmiş ve "Hamilelik saklanacak bir şey değil. Öyle bir şey yok. Kilo aldı. Herkes onu bebek sanıyor" açıklaması yapılmıştı.

Ebru Gündeş hamile mi?

Ebru Gündeş hamile mi?Söylemezsem Olmaz canlı yayınında Bircan Bali, Ebru Gündeş’in hamile olduğunu yeniden dile getirdi. Yapılan açıklamanın doğru olmadığını iddia eden Bircan Bali, “Ebru Gündeş hamile ve yakında da eşinin yanına ABD’ye gidecek. Hatta 2. Çocuğunu da ABD’de doğuracak” dedi.

Ebru Gündeş'e son uyarı!

Ebru Gündeş'e son uyarı!İŞTE O GÖRÜNTÜLER:


Ebru Gündeş'e ne oldu?

Ebru Gündeş'e ne oldu?

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz