Birbirinden önemli 6 dizi veda ediyor!

Ekranların en çok izlenen birbirinden iddialı 6 dizisi önümüzdeki sezon yayında olmayacak.

TV Dünyası - 09.04.2018 15:20
Birbirinden önemli 6 dizi veda ediyor!
Posta Gazetesi TV eleştirmeni Mesut Yar köşesinde bu sezon sonu final yapacak dizileri ve önümüzdeki sezon devam edecek dizileri kaleme aldı. İşte Mesut Yar'ın o yazısı:

İddiaya göre, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’, ‘İstanbullu Gelin’, ‘Siyah Beyaz Aşk’, ‘Aslan Ailem’ ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ ve ‘Vatanım Sensin’, sona erecek.

ÖNÜMÜZDEKİ SEZON EKRANA GELECEK DİZİLER İSE..

Gelecek sezonu garantilediği söylenen diziler ise ‘Sen Anlat Karadeniz’, ‘Çukur’, ‘Mehmed Bir Cihan Fatihi’, ‘Kadın’, ‘Ufak Tefek Cinayetler’, ‘Diriliş Ertuğrul’, ‘Arka Sokaklar’, ‘Avlu’, ‘Aşk ve Mavi’, ‘Çocuklar Duymasın’, ‘Bizim Hikaye’…
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

(3 Yorum Yapıldı)

Misafir(13) ''Birbirinden önemli 6 dizi veda ediyor!'' Başlıgı bakarmısın sanki diziler hayatınımız kurtarıyor.Dizilerde gerçek hayatta olamayacak tesadüf olaylar oluyor ve mutluluk ve eğlence 0 . sadece iç karartıcı ve psikoloji bozan diziler.Dizi izlemeyin!!!!

17.04.2018 12:34:22

Misafir(hakan aksoy) Edho final yapmayacağını söyledi mehmed bir cihan fatihi ise 6.bölümde final yapacağını bildirdi Buda mesut yarın ne kadar gereksz bir yazar olduğunu ispatlar.

19.04.2018 12:28:32

Misafir(CELALEDDİN BÜYÜKCAM) 6 dizi veda edecek demiş 8-9 tane dizi adı geçiyor demekki hangilerinin Final yapacağını bilemiyor.

24.04.2018 17:00:14
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz