"Bir an önce gidelim sevgilim"

Murat Dalkılıç ile Hande Erçel ilk kez el ele görüntü verdi. Soruları cevaplamayan çiftten Hande Erçel sevgilisine, "Bir an önce gidelim" dedi.

Magazin - 02.04.2018 09:00
"Bir an önce gidelim sevgilim"
2 aydır aşk yaşayan Hande Erçel ile Murat Dalkılıç hiç yan yan yana görüntü vermemiş, el ele kameraların karşısına geçmemişti. Hatta Dalkılıç'ın eski eşi Merve Boluğur, "Sevgiliniz var mı?" sorusuna "Olsa el ele tutuşur karşınıza çıkarım" diye cevap vermiş, Boluğur'un bu çıkışının Murat Dalkılıç'a bir gönderme olduğu iddia edilmişti.


"Murat'a Hande aşkı yaramamış"Çıkan bu haberlerin ardından Hande Erçel ile Murat Dalkılıç önceki akşam bir balıkçıda baş başa yemek yedi. Kapıda magazincilerin olduğunu gören çift bir süre dışarı çıkmak istemedi. Ardından da el ele tutuşarak kapıya geldi. Araçlarına binen ikili, soruları ise yanıtsız bıraktı.

Murat Dalkılıç'tan ilk açıklama! Hande Erçel için bakın ne dedi?

Murat Dalkılıç'tan ilk açıklama! Hande Erçel için bakın ne dedi?
Erçel sevgilisine “Bir an önce gidelim” derken, Dalkılıç muhabirlere “Bir an önce eve gitmek istiyoruz, çok yorgunuz. Malumunuz yoğun çalışıyoruz, vakit bulunca yemeğe çıktık” diye açıklama yaptı.


Murat Dalkılıç film için kredi çekti mi?

Murat Dalkılıç film için kredi çekti mi?YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz