Bir açıklama da Yılmaz Erdoğan'dan!

Son filmi Organize İşler 2: Sazan Sarmalı'nı vizyona sokmaktan vazgeçen Yılmaz Erdoğan, sinema işletmeleriyle yaşanan sorun çözülmediği takdirde geri adım atmayacağını açıkladı.

Magazin - 30.12.2018 14:51
Bir açıklama da Yılmaz Erdoğan'dan!
Önceki gün İstinye'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yılmaz Erdoğan, Organize İşler 2: Sazan Sarmalı'nı vizyona sokmaktan vazgeçerek boykot kararı aldığını ve geri adım atmayı düşünmediğini açıklayarak, ''Biz kararlıyız, Türk sinemasını bir şekilde kurtarmak zorundayız. Görüşmelerimiz devam ediyor. Bir mutabakat metni hazırladık, film dağıtım ve sinema işletmeleri ile toplantılar yapıyoruz. Bizi anlayan ve hak veren firmalar var, tam tersi anlaşmaya yanaşmayan firmalar da var" dedi.

Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti: "Yakın zamanda bu iş bir sonuca bağlanacak. Bizimle olanlar ile yolumuza devam ederiz. Eskiden 'Filmimiz tüm sinemalarda ' diyorduk. Anlaşma sağlayamazsak, anlaşma sağladıklarımızın ismini söyleyerek 'Filmimiz sadece bu sinemalarda' deriz."

Yılmaz Erdoğan, muhabirlerin Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'ın da bu konuda kararlı göründüğünü hatırlatması üzerine, "Tabii ki, çünkü bu sadece benim sorunum değil, Türk sinemasının sorunu. Türk sinemasını kurtarmak isteyen herkes bize katılıyor" dedi.

NE OLMUŞTU?

Yılmaz Erdoğan'ın merakla beklenen filmi Organize İşler 2: Sazan Sarmalı'nın vizyon tarihinin; film yapımcılarıyla salon işletmecilerinin anlaşmazlığı yüzünden ertelendi. Haklarının verilmediğini, promosyonlarla bilet fiyatlarının sürekli yükseltildiğini savunan film yapımcıları boykot kararı almıştı.

Yıldızlardan boykot kararı!

Yıldızlardan boykot kararı!Organize İşler 2’den sürpriz rötar kararı!

Organize İşler 2’den sürpriz rötar kararı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Yılmaz Erdoğan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz