BEYAZ'DAN FENERBAHÇE ANILARI

Fenerbahçeli Beyaz, yıllar önce izlediği maç sırasında Galatasaray’ın kalecisi Simoviç’e laf atınca, polis tarafından stattan dışarı atılmış....

Magazin - 23.03.2008 04:44
BEYAZ'DAN FENERBAHÇE ANILARI
Halit Kıvanç'ın Fenerbahçe Televizyonu'nda sunduğu Efsanenin Yeni Yüzyılı adlı sohbet programında her hafta bir bomba patlıyor. Halit Ağabey'in bu haftaki konuğu ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'tü. Koyu Fenerbahçe taraftarı olmasıyla da tanınan Beyaz, cuma geccesi yayınlanan programda, bugüne kadar kimsenin duymadığı iki müthiş futbol anısını anlattı. Beyaz, yıllar önce henüz bir televizyon yıldızı olarak tanınmadığı yıllarda Ankara'da Fenerbahçe - Galatasaray kupa maçına gitmiş. Ünlü şovmenin oturduğu tribün sarı-kımızılı kaleye yakınmış ve maç sırasında Galatasaray'ın o zamanki kalecisi Simoviç'e laf atmış.

Simoviç de aynı şekilde karşılık vermiş. İkili arasındaki laf atışması polisin de dikkatini çekmiş ve Beyazıt Öztürk, emniyet görevlileri tarafından stat dışına çıkartılmış. Beyaz'ın ikinci anısı da çok ilginç. Bu kez ünlü olduğu yıllarda bir arkadaşının davetiyle Fenerbahçe Kulübü'nün yemeğine katılmış. Ve yemeğin ardından hiç haberi yokken kendini kulübün basın sözcüsü olarak bulmuş.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

Bunlarda ilginizi çekebilir: