Berkay Şahin'den çarpıcı açıklama!

Pop müzik şarkıcısı Berkay Şahin, önceki gecce sevenleriyle buluştu. Şahin, sahneden Müslüm Gürses'le ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu.

Magazin - 31.12.2018 05:00
Berkay Şahin'den çarpıcı açıklama!
“İnanırım” şarkısıyla sahnesine başlangıç yapan Berkay, performansıyla sevenlerini coşturdu. Yeni yaşını sahnede kutlayan Berkay, “Tabii biz yılbaşında çalışıyoruz. Ayın son günlerindeyiz, bugün 29’… Çok ince bir hareket, düşünmüşsünüz, yaşlandığımı hatırlatmışsınız. Allah razı olsun. Burada bulunan herkesin hatırı için sönen mum gönlü, kalbi güzel atan, başkaları için iyi şeyler düşünen herkesin birini bin etsin inşallah” dedi.

DİKKAT ÇEKEN MÜSLÜM GÜRSES AÇIKLAMASI

Yaklaşık iki saat sahnede kalan Berkay, “On beş yıldır Müslüm Gürses şarkıları söylerim. Ama yeni Müslüm Gürses’çi olan kardeşlerim var. Arabesk okuyorum diye bizi çok eleştiriyorlardı. Biz on beş yıldır söylüyoruz, saygıyla sevgiyle anıyoruz, ölene kadar da Müslüm Gürses söyleyeceğim” diyerek “Hasret Rüzgarları” şarkısıyla finalini yaptı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Berkay Şahin

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!