Berkay o isme ateş püskürdü!

Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin, Ayşegül Mermer’in kitap tanıtımında muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Magazin - 21.12.2018 04:00
Berkay o isme ateş püskürdü!
Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin, Ayşegül Mermer’in kitap tanıtımında muhabirlerin sorularını yanıtladı. Çift, Arda Turan sorusuna sessiz kalırken, papağanını öldüren Murat Özdemir'e ise adeta ateş püskürdü.

Berkay-Özlem çiftine Murat Özdemir’in ölen papağanı sorulduğunda Berkay “Herkesin bir beklentisi var. Bu hayvanlara yapılan bu tarz hareketlerin artık cezalandırılması lazım. Bir hayvana o şekilde davranabilen bir isimden, bir insana da böyle bir hareket yapması beklenebilir. Ben izleyemedim kapattım” şeklinde konuştu.

Muhabirlerin, doğacak bebekleri için “Cinsiyeti belli oldu mu?” sorunlarına ise çift “Şuan cinsiyeti belli olmadı. Sağlıklı olsun ve Vatanına Milletine hayırlı olsun ”dediler.

Arda Turan ile olan davası hakkında da konuşan Berkay, “Dava süreciyle ilgili bir gelişme var mı?” sorularınaysa Berkay, “30’unda davamız var bekliyoruz… Allah’ın izniyle konuşacağız” diyerek mekâna geçtiler.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz