Bergüzar Korel'den flaş açıklama!

Bergüzar Korel, bugün basına yansıyan sözleriyle alakalı son noktayı koydu.

Magazin - 12.04.2018 01:15
Bergüzar Korel'den flaş açıklama!
Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Arap dünyasının Türk dizilerini veto etmesiyle ilgili bugün basında yer alan “Kapsamlı bir şey olduğunu sanmıyorum. Üzerinde düşünmemek lazım. Arap dünyası aslında bizim Türk dizileri için çok büyük bir pazar değil” sözleriyle ilgili sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı.
Sözlerinin çarptırıldığını belirten Korel, açıklamasında Arap izleyicilerini kast etmediğini dile getirdi.


İşte, Bergüzar Korel'in o açıklaması:

"Bugün basına yansıyan, Arap dizi piyasasıyla ilgili bana ait gibi gösterilen beyanların tümü yanlış aktarılmıştır. Ayaküstü gerçekleşen bir konuşmada dizilerin yayınlarıyla alakalı bir soruya verdiğim “Türk dizilerinin dünyanın pek çok yerinde seyredildiği” şeklindeki cevabım asla kastetmediğim ve kastetmeyeceğim biçimde Arap izleyicilerimizle alakalı gibi gösterilmiştir.
Dünyanın her yerinden hikayelerimizi paylaşan tüm izleyicilerimiz gibi Arap izleyicilerimiz de bizim için çok değerlidir. Sevgili Arap izleyicilerimize saygıyla duyurulur."

Bergüzar Korel: Elimden geleni yapacağım
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Bergüzar Korel

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz