Beren Saat'e şok sözler!

Yeşilçam'ın Afrodit'i Banu Alkan, bugün katıldığı 2. sayfa programında birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. Alkan'ın sözlerinden ünlü oyuncu Beren Saat de nasibini aldı.

Magazin

Beren Saat'e şok sözler! Afrodit lakaplı Yeşilçam oyuncusu Banu Alkan, bugün 2. Sayfa programına konuk oldu. Alkan, canlı yayında birbirinden çarpıcı açıklamalara imza attı. Ünlü oyuncu Beren Saat hakkında da konuşan Alkan, Saat'i star olarak görmediğini söyleyerek şu ifadeleri kulladı:

"Beren Saat star değil, star olmaya çalışıyor. 2-3 dizi çekmekle olmuyor. Ben 42 film çektim. Ben film çekmekten genç kızlığımı yaşayamadım. İstesem yine film çekerim ama istemiyorum. Şimdi genç kadınlığımı yaşamak istiyorum."

Ben "Türkiye'nin en namuslu kadınıyım" diyen Banu Alkan'ın açıklamalarının bir kısmı ise şu şekilde:

"Amerikalı sevgilimle hiç görüşmedik, hep telefonla konuştuk. Kendisi Los Angeles'ta yaşıyordu. Söz-müzik işleri vardı, o şekilde tanışmıştık. Sevgilimle tokalaşmamak için 'şehir dışındayım' dedim. Ben Türkiye'nin en namuslu kadınıyım. Hiçbir zaman maddiyata önem vermedim. Sosyal medyada o kadar övgü dolu yorumlar alıyorum ki... Hiç kötü yorumlar yapılmıyor. Ben sosyal medyada her hallerini paylaşanlara kızıyorum. "

Eski sevgilisinin annesinden çarpıcı yorum!

Eski sevgilisinin annesinden çarpıcı yorum!Ünlü çift hakkında şoke eden yorum!

Ünlü çift hakkında şoke eden yorum!Beren saat sordu!

Beren saat sordu!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: