Beren Saat ile Kenan Doğulu neden kaçıyor?

Cihangir'de bir balıkçıda 4 saat kalan Beren Saat ile Kenan Doğulu çifti çıkışta muhabirleri görünce koşar adım araçlarına binerek uzaklaştı. Ünlü çiftin gazetecilerden neden kaçtığı ise merak konusu oldu. İkilinin bebek sorularından kaçtığı düşünülüyor. Popçu Kenan Doğulu ile 2014 yazında ABD'de evlenen Beren Saat'in tüm bebek tedavisi gördüğü biliniyor.

Magazin - 22.03.2018 09:39
Beren Saat ile Kenan Doğulu neden kaçıyor?
Beren Saat ve Kenan Doğulu önceki akşam Cihangir'de bir balıkçıdaydı. 4 saat mekanda kalan çift çıkışta magazin muhabirlerini görünce ne yapacağını şaşırdı. Bebek sorularını da duyunca da koşar adım araçlarına bindi.

NEDEN CEVAP VERMİYORLAR?

Çiftin bu tavrına kimse bir anlam veremedi. İkilinin gazetecilerden neden kaçtığı ise merak konusu oldu. Daha önce Beren Saat bir AVM'de görüntülenince "Buraya da mı girdiniz?" diyerek tepki göstermiş ardından da muhabirlerden koşar adım kaçmıştı. İkilinin sorulardan neden kaçtığı merak konusu oldu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Beren Saat, Kenan Doğulu

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz