Barış Murat Yağcı: "İrem ile olma şansımız yok!"

Yakışıklı oyuncu-foto model Barış Murat Yağcı teve2'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu, samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin - 09.08.2018 14:02
Barış Murat Yağcı: "İrem ile olma şansımız yok!"
Bir dönem adı İrem Derici ile anılan Barış Murat Yağcı, aşk dedikoduları hakkında açıklamalarda bulundu.

Yağcı: "İrem Derici ile yediğim yemek dışında bir görüşmüşlüğüm, konuşmuşluğum yoktur. Reklam ve single için beni kullandı bence. Az sürede kendisini tanıma fısatım oldu. Hem hem fizik olarak hem kafa olarak benim tarzım değil. Konuşmaları çok argo, bu durum beni çok rahatsız ediyor. Kadına yakıştıramıyorum ve no stop konuşuyor. Bir gün bu duruma maruz kaldım. Sadece 2-2,5 saat gördüm. Alıcı gözle bakmak da değil. Bizim birlikte olma şansımız yok zaten. İki farklı tip, iki farklı karakter. Ben yolun başında oyunculuk yapmaya çalışan bir insanım. O bambaşka bir hayat yaşıyor. Ben onu kaldıramayabilirim..."

Barış Murat Yağcı, İrem Derici'nin çok argo konuştuğundan yakınarak, "Çok dobra, çok içten konuşur bunu severim ama kadına yakışmıyor yaa...Arada ben de cümlemin anlamı yükselsin diye sonuna küfür koyabilirim tamam ama her cümlede, hepsinde... hepsinde... hepsinde... olmuyor yani..." dedi.

Büşra Develi, Barış Murat Yağcı’nın kıskacında!

Büşra Develi, Barış Murat Yağcı’nın kıskacında!İrem Derici'den manidar paylaşım!

İrem Derici'den manidar paylaşım!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz