Barış Binbaşı'nın sırrı ortaya çıktı!

Yapımını Pana Film, yapımcılığını ise Necati Şaşmaz’ın üstlendiği Nöbet’in 2. bölümünde Barış Binbaşı’nın herkesten sakladığı sır ortaya çıktı!

TV Dünyası - 12.03.2019 14:39
Barış Binbaşı'nın sırrı ortaya çıktı!
Teröristlerle yaşanan sıcak çatışmada yara alan Barış Binbaşı, ne kadar itiraz etse de Tabip Asteğmen Kerem ilaçların etkisiyle onu hastaneye götürdü.

Barış Binbaşı asla röntgeninin çekilmesini istemiyordu. Kerem Asteğmen ise Karakol komutanının hayatını riske atamazdı. Fakat bu röntgen sonunda Bariş Binbaşı’nın görevine son verebilecek bir gerçeği öğrendi; tek böbreği yoktu. Oğlu için, tek böbreğini feda eden Binbaşı’nın o anları izleyenleri duygu seline sürükledi. Dizinin bu bölümü ayrıca organ bağışının önemine de dikkat çekti.

‘Nöbet’ her Pazar 20:00’de Show Tv’de! Nöbet’in başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık, Gökhan Gencebay gibi önemli isimler paylaşıyor. Yönetmen koltuğunda ise Gökhan Erkut oturuyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz