BANA 10 SANİYE YETER

Jude Law, yeni filmi 'My Bluberry Nights'ı ve aşka bakış açısını HELLO! dergisine anlattı.

Magazin - 21.01.2008 15:53
BANA 10 SANİYE YETER
Üç çocuk babası olan ve dünyanın en çekici erkeklerinden biri olarak gösterilen Jude Law, yeni filmi 'My Bluberry Nights'ı ve aşka bakış açısını HELLO! dergisine anlattı. Tüm kadınların peşinden koştuğu yakışıklı aktör, 'Kadınların gözlerine ve gülüşüne önem veririm. Bir kadın, doğru bakışla beni 10 saniyede baştan çıkarabilir' dedi..

İşte Jude Law'ın açıklamaları:

- İdealimdeki işi 12 yaşından beri yapıyorum. Bunu en iyi şekilde yapmak için okulunu bıraktım ve kendi inandığım şekilde yürüdüm. Ama şu anki idealimi sorarsanız üç çocuğum var. Onlar için ideal baba olmaya çalışmak en büyük hedefim. Yaptığım iş nedeniyle her an yanlarında olamıyorum. Ve onlar çok hızlı büyüyor. Bazen bu beni üzüyor.

- Mutfakla aram çok iyi sayılmaz ama çok iyi salata yaparım. Karidesli özel bir tarifim bile var. Tamamını ben uydurdum fakat kim yese bayılıyor. Çocuklarımla en çok pizza yemeği seviyoruz.

- Bakışlar, bir kadın doğru bakışla beni 10 saniyede baştan çıkarabilir. Bir kadının gözlerine ve gülüşüne önem veririm. Bu ikisi beni etkilemeye yeter.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz