BABASIYLA ARASI NİYE AÇILDI?

Irmak Ünal'ın babası Cihan Ünal'la arası hangi sebepten açıldı?

Magazin - 10.04.2008 10:31
BABASIYLA ARASI NİYE AÇILDI?
Amerika'da 1999 yılında bir İtalyan lokantasında garsonluk yaparak hem okuyup hem para kazanmaya çalışan Irmak Ünal, sırf bu yüzden babası Cihan Ünal ile aralarının açıldığını söyledi.

İKNA YETENEĞİM ÇOK İYİ
Irmak Ünal hayatı orada öğrendiğini belirterek şöyle konuştu; 'Kaçak çalıştığım için düşük ücret alıyordum. Bahşişlerle günde 70 ile 100 dolar arasında para geçiyordu elime. Amerika'da yeni işe girerken önceki iş çok etkili. Bu yüzden daha önce hamburgercide çalıştığım yalanını uydurmak durumunda kaldım. Başka çarem yoktu. Benim insan ilişkilerim kuvvetlidir. Bu tarz iş yapan biri için bu bir artı. İkna edici olmak, ne yemek yiyeceği konusunda kararsız kalmış birini doğru yönlendirmek konularında oldukça iyiyimdir. Tok olduğunu söyleyenler bile ikna kabiliyetimle yemesi gerekenden fazla yerdi. Tabii en büyük yetenek bahşiş vermeyecek birine o bahşişi verdirmekti. Bunu iyi başardığımı söylemeliyim.' (Bugün)
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz