Azra Akın, Şevval Şahin hakkında...

2002 Miss World Dünya Güzeli seçilen Azra Akın, Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin'in estetik tartışmaları hakkında konuştu. Azra Akın, "Bence sadece dış görünüşe bakılmamalı. Güzellik yarışması sadece onu kapsamıyor" dedi

Magazin - 04.10.2018 10:24
Azra Akın, Şevval Şahin hakkında...
Yedi aylık hamile olan Miss Turkey 2002 birincisi Azra Akın, yakın arkadaşı Arzum Onan'ın Kadın adlı sergisine eşi Atakan Koru'yla beraber katıldı. Güzel bir hamilelik dönemi geçirdiğini dile getiren Akın, "Her şey çok güzel gidiyor. Kendimi iyi hissediyorum. Bebeğimizin tekmeleri hissetmek harika bir duygu, mucize gibi bir şey" şeklinde konuştu.

Bebeklerinin cinsiyetini öğrenmemeye çalıştıklarını sözlerine ekleyen Azra Akın, "Biz cinsiyetini öğrenmek istemiyoruz bebeğimizin ve şu ana kadar bunu başarabildik. Bu bize daha çok heyecan veriyor. Hatta isim dahi düşünmedik. İsim konusu da çok zor bir durum. Birkaç isim düşünüyoruz ama karar veremiyoruz" dedi.

Öte yandan Miss World 2002'de birinci olan Azra Akın, Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin hakkındaki estetik tartışmaları sorulunca, "Bence sadece dış görünüşe bakılmamalı. Güzellik yarışması sadece onu kapsamıyor. Yarışmada derece alanlar ülkemizi temsil edecekler. Onun için bundan sonraki yarışmalarda onlara başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.


2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin'in estetiksiz hali şoke etti!

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin'in estetiksiz hali şoke etti!Benzetmelere ilginç yorum!

Benzetmelere ilginç yorum!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz