Ayşegül Yıldız: Tersim çok fenadır!

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses'ten 2013 yılında boşanan Ayşegül Yıldız, sosyal medya paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Magazin

Ayşegül Yıldız: Tersim çok fenadır! Geçtiğimiz ocak ayında "İbrahim Tatlıses'in kendisiyle yeniden evlenmek istediği" yönündeki haberler ile gündeme gelen Ayşegül Yıldız, "İbrahim Bey çocuğumun babası. Aramızdaki sevgi, saygı her daim var olacaktır. Ancak iş yeniden evliliğe gelince, bu konuda olumlu düşüncelere sahip değilim" ifadelerini kullanmıştı. Tatlıses'in açıklaması şu yönde oldu: "Geçtiğimiz günlerde verdiğim röportajda, bana şuan aşık mısınız diye bir soru soruldu, bende şuan aşık değilim dedim. Sonra evlenmeyi düşünür müsünüz diye sordular, evet dedim. Şimdi siz olayı Ayşegül Hanım’ı sevmiyoruma nasıl bağladınız merak ettim, nasıl konuşuyorsunuz...? Bu da başka bir yanlış, insan sevmediği insanla 19 yıl nasıl birlikte olur... Ayşegül Hanım Elif’imin, altın ufağımın anasıdır... Sevmemek, saymamak mümkün mü, şimdi sorarım sizlere... Benim sevgim bakidir. Saygılarımla..."

Ayşegül Yıldız, instagram hesabından paylaştığı son fotoğrafın altına düştüğü notla dikkatleri üzerine çekti. Arabanın içinde çektiği bir selfie'yi yayınlayan Ayşegül Yıldız, "Paşa dedemlerden kalma konakta mürebbiyemden piyano dersi alarak büyümüş bir hanımefendi gibi görünmem sizi yanıltmasın. Tersim çok fenadır, paralarım. 30'undan sonra bir kadından çaldım lafı. Hadi iyi geceler" notuyla paylaşımda bulundu.

İşte Ayşegül Yıldız'ın paylaşımı:

İbrahim Tatlıses'ten Ayşegül Yıldız itirafı!

İbrahim Tatlıses'ten Ayşegül Yıldız itirafı!İbrahim Tatlıses kiminle evlenmek istediğini açıkladı!

İbrahim Tatlıses kiminle evlenmek istediğini açıkladı!İbrahim Tatlıses'e kötü haber!

İbrahim Tatlıses'e kötü haber!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: