Ayrılık iddialarına fotoğraflı yanıt!

Amerikan basınında Adriana Lima ile Metin Hara'nın ayrıldığı yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Metin Hara sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla iddiaları çürüttü.

Magazin - 06.03.2018 16:07
Ayrılık iddialarına fotoğraflı yanıt!
New York Post'ta Richard Johnson imzası ile yayınlanan haberde Adriana Lima ile Metin Hara'nın aşkının bittiği yazılmıştı. Haberde yer alan bilgiye göre konunun Adriana Lima'nın danışmanına sorulduğu ve cevap alınamadığı bilgisi de verilmişti. Çıkan haberlerin ardından taraflardan açıklama yapılmaması da iddiaları güçlendirmişti.

Amerikan basınından ayrılık iddiası!

Amerikan basınından ayrılık iddiası!SESSİZLİĞİ METİN HARA BOZDU!

Amerika'da çıkan bu haberin yayılmasının ardından Metin Hara sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla iddiaları çürüttü. Instagram'ın hikaye bölümünden Adriana Lima'nın bir pozunu paylaşan Türk yazar fotoğrafın üstüne ise "Seni görmek için günleri sayıyorum" notunu iliştirdi. Bu mesaj çiftin arasında problem olmadığını gözler önüne serdi.

Adriana Lima: Seni özlüyorum Metin

Adriana Lima: Seni özlüyorum MetinMetin Hara aşka geldi!

Metin Hara aşka geldi!YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Adriana Lima, Metin Hara

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz