Aynı kareye girmek istemediler!

Yakın zamanda çıkan aşk haberleri ile magazin gündeminden düşmeyen ve evlilik hazırlığında oldukları iddia edilen Mert Fırat ve sevgilisi İdil Fırat geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde objektiflere takıldı.

Magazin - 05.07.2018 16:11
Aynı kareye girmek istemediler!
Akşam saatlerinde alışveriş merkezinin Markalar Sokağı'nda görüntülenen Mert Fırat ve İdil Fırat, gazetecilerin kendilerini görüntülediğini fark edince farklı noktalara giderek aynı kareye girmemeye özen gösterdiler. Muhabirleriin sorularına cevap vermeyen Fırat çifti, alışveriş merkezinde bulunan bir restoranda akşam yemeği yedikten sonra uzun süre mağazaları turlayarak alışveriş yaptılar.

Mert Fırat, İdil Fırat'ı ailesiyle tanıştırdı!

Mert Fırat, İdil Fırat'ı ailesiyle tanıştırdı!Geçtiğimiz günlerde, 2.5 aydır birlikte olan ikilinin sözlendiği iddia edilmişti. Mert Fırat’ın, başrolünde yer aldığı, ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinin seti başlamadan önce düğün yapmayı planladıkları da ileri sürülmüştü.

Mert Fırat ile İdil Fırat sözlendi!

Mert Fırat ile İdil Fırat sözlendi!Gelinliğini seçti!

Gelinliğini seçti!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: İdil Fırat, Mert Fırat

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz