AYDAN ŞENER ÇILGIN YENGE

Sadık Şendil'in 'Çılgın Yenge' adlı oyununu sahneye koyan Sümer Tilmaç ve Abdullah Şahin: Biz halk için tiyatro yaparız. Afişe 'Kendini aristokrat sananlar bizi izlemesin' diye yazacağız!..

Magazin - 16.03.2008 11:52
AYDAN ŞENER ÇILGIN YENGE
Oyuna ismini veren 'çılgın yenge' karakterini Aydan Şener canlandırıyor. Şener; hem ilk defa tiyatro sahnesine çıkacak, hem de komedi yapacak olmanın heyecanını yaşıyor. Oyun için albüm çalışmalarını erteleyen Soner Arıca'nın heyecanı da Şener'inki ile yarışacak cinsten...

Sümer Tilmaç neden Aydan Şener'i seçtiğini şöyle anlattı: Kendisi çok başarılı, çok masum bir yüzü var. Ruhunun güzelliği dışarı yansıyor. Tiyatroda rol yapılmaz, insan kendini yansıtır. Bu yüzden tiyatro sahnesi tam ona göre. Bence çok başarılı olacak. Kendisi bizimle çalışmayı kabul ettiğinde, Abdullah Bey'le ortak bir karar aldık. İkimiz de Aydan Hanım'ı birbirimizden kıskanmayacağız. (Kahkahalar) Hangimize daha iyi davrandığı, aramızda bir sorun yaratmayacak. Aydan Hanım yıpranmamış, ismi dedikodulara karışmamış biri.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

Bunlarda ilginizi çekebilir: