Aslıhan Doğan'ın nikah elbisesi tartışma konusu oldu!

Başakşehirli futbolcu Arda Turan önceki gün 2.5 yıldır birlikte olduğu Aslıhan Doğan ile dünyaevine girmişti. Aslıhan Doğan'ın nikah elbisesi ise sosyal medyada adeta tartışma konusu oldu.

Magazin - 13.03.2018 09:56
Aslıhan Doğan'ın nikah elbisesi tartışma konusu oldu!
31 yaşındaki Başakşehirsporlu futbolcu Arda Turan ile 2.5 yıldır birlikte olduğu 33 yaşındaki Aslıhan Doğan Çubuklu'da oturdukları lüks villada geçen akşam evlendi.

Arda Turan, Aslıhan Doğan ile evlendi...

Arda Turan, Aslıhan Doğan ile evlendi...Çiftin aile ve yakın dostlarının katıldığı sade törende Arda Turan'ın nikah şahidi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başakşehirspor Başkanı Göksel Gümüşdağ'dı.

Evlenir evlenmez bunu yaptı!

Evlenir evlenmez bunu yaptı!Gecceyle ilgili en çok konuşulan detay ise Aslıhan Doğan'ın kıyafetiydi. Ancak konuşulmasının nedeni beğenilmesi değil, beğenilmemesiydi. Sade bir törenle evlenen çiftin tercih ettikleri kıyafet sosyal medyada oldukça eleştirildi. Tartışma konusu olan kıyafetin bedeli ise 11 bin 500 TL olunca herkes şoka girdi.

Aslıhan Doğan'dan ilk paylaşım geldi!

Aslıhan Doğan'dan ilk paylaşım geldi!YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz