Aslıhan Doğan istedi, Arda Turan sildi!

Arda Turan'ın Aslıhan Doğan'ın isteği üzerine telefonunda bulunan tanımadığı kadınların numaralarını bloklayıp sildiği iddia edildi.

Sosyete

Aslıhan Doğan istedi, Arda Turan sildi! Arda Turan geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Aslıhan Doğan'a evlenme teklifinde bulunmuş ve çift aile arasında söz yüzüğü takmışlardı. Yakın zamanda evlenmeleri beklenen çiftten yeni bir haber geldi. İddiaya göre Aslıhan Doğan, Arda Turan'a telefon yasağı koydu. Doğan, müstakbel eşinden telefonundaki tanımadığı kadınların numaralarını bloklayıp silmesini istedi. Arda Turan da sözlüsünü kırmayarak, bütün numaraları bloklayıp sildi.

Arda Turan'dan çifte kutlama!

Arda Turan'dan çifte kutlama!Arda Turan, İspanya'da futbol oynadığı dönemde Aslıhan Doğan ile aşk yaşamaya başlamış ama çift ilişkilerine bir küs bir barışık olarak devam etmişti. Defalarca ayrılan çift, Arda Turan'ın İstanbul'a dönmesiyle yeniden bir araya gelmişti. Başakşehir'e transfer olan Arda Turan yakın arkadaşı Saffet Ulusoy'un doğum gününde Aslıhan Doğan'a evlenme teklif etmişti.

Arda Turan, Aslıhan Doğan'ı babasından istedi!

Arda Turan, Aslıhan Doğan'ı babasından istedi!Aslıhan Doğan ve Arda Turan’ın düğün yeri belli oldu!

Aslıhan Doğan ve Arda Turan’ın düğün yeri belli oldu!YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: