Aslı Tandoğan'ın aile tatili! Begüm Birgören de yalnız bırakmadı!

İkinci çocuğuna 5 aylık hamile olan Aslı Tandoğan eşi Cahit Tan Yeşilada ve çocukları Atlas ile Bodrum'da tatil yapıyor. Aileye oyuncu Begüm Birgören de eşlik ediyor.

Magazin - 01.08.2018 11:06
Aslı Tandoğan'ın aile tatili! Begüm Birgören de yalnız bırakmadı!
Oyuncu Aslı Tandoğan eşi Cahit Tan Yeşilada ve oğlu Atlas'la birlikte Bodrum'a tatil yapıyor. Aile önceki gün Yalıkavak'ta bir otelin beach'inde görüntülendi. Yanlarında oyuncu dostları Begüm Birgören de vardı. Bir erkek çocuk annesi olan ve ikinci çocuğuna 5 aylık hamile olan Aslı Tandoğan, sıcaktan bunalınca kendini serin sulara bıraktı. Eşi de ona eşlik etti. Çift denizde oğulları Atlas'la uzun süre oyunlar oynadı. Ardından da odalarına çekildi. Bu kez Begüm Birgören, Atlas'la ilgilendi. Birgören, serinledikten sonra deniz kenarında Atlas Yeşilada’nın saçlarını bağlamaya çalışırken objektiflere yansıdı. Begüm Birgören düzgün fiziği ve güzelliği ile mankenlere taş çıkarttı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz