Aşkın ve kadının vurgusu; Kırmızı

Bu hafta daha fazla ilgi çekmek ister misiniz? Öyleyse; kırmızı… Birçok erkeğin cazibesine dayanamayıp kendine yenildiği bu renk neredeyse tüm kadınlara yakışıyor.

Moda - 15.01.2018 11:11
Aşkın ve kadının vurgusu; Kırmızı
Tırnaklarınız kırmızının cazibesi ile parlarken elleriniz daha beyaz ve bakımlı görünsün. Cesur kadının tercihi kırmızı, ellerde oje ve dudakta ruj olarak kullanıldığında sizi daha çok ön plana çıkararak ilgi çekmenizi garantiliyor. Eller olduğundan daha etkileyici ve dudaklar daha can alıcı bir görüntüye sahip oluyor. Hem fotoğraflarda güzel çıkıyorsunuz, hem sizi hiç tanımayanlar bile mutlaka dönüp size bakıyor.

Makyaj ve ellerde sıklıkla tercih edilen bu renk, ilk buluşmalarda da sıkça tercih ediliyor. Moda ne olursa olsun sade bir kırmızı oje ile olduğunuzdan daha bakımlı ve kırmızı bir ruj ile daha seksi görünebilirsiniz. Hafta sonu daha önce deneyimlemediğiniz hoş bir cafede, elinizde bir fincan kahveniz ile aşkın sohbetini yaparken size uyumla eşlik edecek.

Bu kombine bir de kırmızı stiletto ayakkabı eşlik ediyorsa hedefinize ulaşırsınız. Yani bütün ilgileri üzerinize çekersiniz. Biraz daha ek yapacak olursak kırmızı bir bere de bu soğuk havalarda kombinizi zevkle tamamlayacaktır.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz