ASKERE GİDİYOR

Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünü Şener Şen ve Aslı Tandoğan’la paylaştığı “Kabadayı” filmi gişede 2007’nin en iyi çıkış yapan filmi olmuştu. İmirzalıoğlu Haziran'da askere gidiyor. Niyetiyse, askere gitmeden önce bir sinema filmi daha çekmek...

Magazin - 05.05.2008 15:25
ASKERE GİDİYOR
Şener Şen ile başrolünü paylaştığı "Kabadayı" filminin promosyon dönemini tamamladıktan sonra İngilizce kursu için Londra'ya giden Kenan İmirzalıoğlu, haziran ayında Türkiye'ye dönecek. Televizyonda dizisi banko iş yapan birkaç yıldızdan biri olan İmirzalıoğlu'ndan hayranlarını üzecek haberler var. Yakışıklı oyuncu, yakın bir gelecekte televizyon için iş yapmayacak.

Çünkü 2008'in Aralık ayında askere gidecek. İmirzalıoğlu'nun vatani görevini kısa dönem mi yoksa yedek subay olarak mı yapacağı o tarihte belli olacağı için televizyon dizisi gibi uzun soluklu çalışma gerektiren teklifleri kabul etmiyor. İmirzalıoğlu, askerlik öncesi altı aylık döneme iyi bir yaz tatili ve yine iyi bir sinema filmi sığdırma niyetinde.
Milliyet
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz