Asia Argento suçlamalara cevap verdi!

İtalyan oyuncu ve yönetmen Asia Argento, altı yıl önce 17 yaşındaki bir gence cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla karşı karşıya kalmıştı. Argento, “Pedofili olarak adlandırılan şeyle suçlanmak beni incitiyor. Lekelendim” dedi.

Dünya Magazin - 03.10.2018 00:00
Asia Argento suçlamalara cevap verdi!
İtalyan oyuncu ve yönetmen Asia Argento, cinsel saldırıyla suçlanmasının ardından İtalya’da katıldığı bir TV programında açıklamalar yaptı. Altı yıl önce 17 yaşında olan Amerikalı Jimmy Bennett tarafından tacizle suçlanan 43 yaşındaki İtalyan oyuncu, “X Factor’e dönüp işimi yapmayı çok isterdim. Çünkü çocuklarım benimle gurur duyuyor, İtalya beni istiyor ve ben suçlandığım hiçbir şeyi yapmadım” şeklinde konuştu.

37 yaşındayken California'da bir otel odasında genç müzisyen Jimmy Bennett’e cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen Argento, “Pedofili olarak adlandırılan şeyle suçlanmak beni incitiyor. Çocuklarım var ve kimsenin başına gelmemesini dilediğim bir şekilde lekelendim” dedi.

ASİA'NIN SIRRI İSTANBUL'DA

ASİA'NIN SIRRI İSTANBUL'DA

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Asia Argento

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz